Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenia na życie bardzo często mylone są z ubezpieczeniami emerytalnymi. Nie taka jednak jest ich rola. Jeśli martwisz się o przyszłość swojej rodziny w sytuacji, gdy coś Ci się stanie warto dla własnego spokoju pomyśleć o ubezpieczeniu na życie. Pomożemy Ci we właściwym wyborze.

Ubezpieczenia na życie


Ubezpieczenia na życie – pomyśl o swoich najbliższych!

  • Terminowe ubezpieczenie na życie
  • Terminowe ubezpieczenia na życie i dożycie
  • Bezterminowe ubezpieczenie na życie
  • Ubezpieczenie posagowe
  • Ubezpieczenie ochronne
  • Ubezpieczenie oszczędnościowo-emerytalne/Planowanie emerytalne
  • Ubezpieczenie z cesją pod kredyt
  • Ubezpieczenie wypadkowe
  • Ubezpieczenie przychodu - L4 dla przedsiębiorców
  • Ubezpieczenia zdrowotne/ Karty medyczne
//protectubezpieczenia.pl/wp-content/uploads/2015/12/Untitled-2.png

Terminowe ubezpieczenie na życie

Polisa obejmuje okres od pięciu do kilkudziesięciu lat, jednak nie może trwać dłużej niż do pewnego określonego wieku osoby ubezpieczonej. Jest doskonałym sposobem na zabezpieczenie dobra rodziny w przypadku zaciąganego kredytu lub innych zobowiązań finansowych. Atutem takiego ubezpieczenia są niskie składki, gwarantujące relatywnie wysoką kwotę ubezpieczenia.

Terminowe ubezpieczenia na życie i dożycie

To również ubezpieczenie zawierane na pewien określony okres czasu. Odszkodowanie wypłacane jest rodzinie w przypadku śmierci ubezpieczonego w wysokości 100% sumy ubezpieczenia lub bezpośrednio ubezpieczonemu jeśli dożyje wieku określonego w umowie. Jest to zatem bardzo dobry sposób na dodatek do przyszłej emerytury. Oszczędzając w ten sposób nie ponosi się ryzyka związanego z inwestowaniem w fundusze. W przypadku zerwania umowy przed jej końcem można uzyskać jedynie część wpłaconych środków jednak tylko w momencie, gdy polisa osiągnie wartość wykupu – zazwyczaj po 2 -3 latach. Towarzystwo ubezpieczeniowe może w niektórych przypadkach odmówić podpisania umowy. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, gdy osoba zamierzająca się ubezpieczyć jest w podeszłym wieku lub uprawia sport związany z dużym ryzykiem śmierci.

Bezterminowe ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie zawierane jest na czas nieokreślony i wygasa w momencie śmierci ubezpieczonego. Jest zwykle droższe od ubezpieczeń terminowych. W przypadku zerwania umowy wypłacana jest tylko część wpłaconych składek. Na rynku dostępne są dwa rodzaje bezterminowych ubezpieczeń na życie.

Ubezpieczenia posagowe

To idealna forma oszczędzania środków na przyszłość swoich dzieci oraz wydatki związane z takim etapem w ich życiu jak studia lub zakup mieszkania. Ubezpieczeniu podlegają zwykle rodzice, bądź opiekunowie natomiast w momencie wygaśnięcia polisy zgromadzony kapitał wypłacany jest dziecku. Zwykle ubezpieczenie występuje pod postacią ubezpieczenia na życie i dożycie lub terminowego ubezpieczenia z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym.

Ubezpieczenie ochronne

Nie ma tu elementu oszczędnościowego, zatem nie może być ono rozpatrywane jako dodatek do emerytury. Istnieje jednak wartość wykupu, która umożliwia wycofanie części zgromadzonych środków. W przypadku niektórych polis możliwe jest opłacanie składek do pewnego wieku, po osiągnięciu którego ubezpieczony nadal do końca życia objęty jest ubezpieczeniem.

Ubezpieczenie oszczędnościowo – emerytalne / Planowanie emerytalne

Oferta ta kierowana jest dla ludzi , którzy nie chcą być uzależnieni od ZUS‐u czy Państwa i sami chcą decydować o wielkości swojej przyszłej emerytury. Powyższa oferta skierowana jest zarówno dla osób, które cenią spokój i bezpieczeństwo jak i dla osób aktywnych akceptujących ryzyko inwestycyjne. Planowanie emerytalne oferowane przez specjalistów Spółki PROTECT wyróżniają się na rynku poprzez indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta oraz obsługę pozyskanego klienta w następnych latach.

Ubezpieczenia z cesją pod kredyt

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że to bank dyktuje warunki kredytu hipotecznego, a co się z tym wiąże bardzo często narzuca ubezpieczenie, które klient na szybko podpisuje. W 90 % przypadków takie ubezpieczenie można zmienić na korzystniejsze. Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci zmienić ubezpieczenie na tańsze, załatwiając przy tym za Ciebie wszystkie formalności.

Ubezpieczenie wypadkowe

Nieszczęśliwy wypadek może w jednym momencie odebrać radość ze wszystkich rzeczy jakie posiadasz. Dom, samochód, podróże przestaną cieszyć w jednej chwili, gdy trzeba będzie ponieść ogromne wydatki na to, aby przywrócić zdrowie Bliskiej osobie do stanu sprzed wypadku. Dlatego warto wcześniej zabezpieczyć się na taką ewentualność. Taką możliwość daje ubezpieczenie wypadkowe.

Ubezpieczenie przychodu - L4 dla przedsiębiorców

Czyli INTER MEDICUS – to ubezpieczenie świadczenia dziennego w przypadku czasowej niezdolności do pracy w wyniku choroby lub nieszczęśliwego wypadku. L4 dla przedsiębiorców zapewni stabilizację finansową osobom wykonującym wolny zawód w ramach działalności gospodarczej.

Ubezpieczenia zdrowotne/ Karty medyczne

Nie chcesz być zdany wyłącznie na pomoc publicznej służby zdrowia? Dbasz o komfort swój i swoich Bliskich? Niektóre zabiegi lub badania wymagają długiego oczekiwania na termin, kiedy możliwe będzie ich przeprowadzenie. Mamy dla Ciebie sposób abyś mógł uniknąć kolejek i stresu. Prywatne ubezpieczenie zdrowotne gwarantuje zarówno organizację jak i finansowanie leczenia szpitalnego oraz usług ambulatoryjnych bez skierowań i limitu.

Przed czym chroni?

Ubezpieczenie wypadkowe zapewni zastrzyk finansowy Twoim bliskim. Pokryje koszty rehabilitacji i leczenia na terenie Polski oraz zakupu środków medycznych koniecznych do ich prawidłowego przebiegu. Gwarantuje odszkodowanie w przypadku utraty zdolności do pracy, pierwszego zawału serca lub udaru mózgu.